Medinės dalies restauravimas

Medinė dalis

Medis yra viena ekologiškiausių ir patvariausių natūralių medžiagų.

Iš medienos projektuojami ir gaminami įvairiausi baldai – indaujos, komodos, vitrinos, krėslai, darbo stalai, kavos staliukai ir daugybė kitų. Šios baldinės medžiagos populiarumą lemia tai, kad mediniai baldai yra tvirti, ilgaamžiai, medinį paviršių galima restauruoti ir vėl džiaugtis puikia baldo išvaizda. Paminėti veiksniai lėmė medienos populiarumą baldų pramonėje bei aukštą klientų vertinimą. Kokybiškai atnaujinta antikvarinė medinė komoda ar rašomasis stalas – puikiai tarnaus ne tik Jums, tačiau ir ateities kartoms.

Skiriame išskirtinį dėmesį kiekvienam mediniam baldui tam, kad Jūs galėtumėte džiaugtis kokybišku rezultatu ir dar ilgai tarnausiančiu antikvariniu baldu. Paviršiaus restauravimui naudojame aplinkai draugiškas, aukštos klasės medžiagas. Visiškai atkuriame autentišką senovinio baldo paviršiaus išvaizdą, galime atnaujinti bet kokias medžiagas ir tekstūras. Taip pat pagal kliento pageidavimus galime antikvariniam baldui suteikti norimą naują baldo paviršiaus spalvą, atspalvį.

Restauruodami baldus teikiame papildomas baldų dažymo, lakavimo bei patinavimo paslaugas.

Jeigu turite seną sulūžusį rašomąjį stalą, lūžusią antikvarinę vitriną, stalą, krėslą – profesionalūs restauratoriai gali jiems ne tik sugrąžinti pirminę originalią išvaizdą, tačiau ir suteikti dar daugiau stabilumo ir tvirtumo. Kokybiškai atnaujinti baldai tarnaus Jums dar ilgus metus ir taps puikiu tvariu palikimu.
Taip pat kokybiškai pasendinsime ir naujųjų amžių baldus ar suteiksime jiems norimą išvaizdą. Kurdami šiuolaikišką interjerą klientai kartais pageidauja klasikinių antikvarinių elementų, tuomet puikiu sprendimu tampa naujos spintos sendinimas, auksavimas, perdažymas.

Mūsų partneriai „Rumšiškių baldai“ siųlo platų antikvarinių baldų asortimentą. Išsirinkus patinkantį baldą mūsų meistrai, pagal Jūsų individualų užsakymą, gali jiems suteikti visiškai naują išvaizdą . Tinkamai parinkus medienos atspalvį ar audinio raštą, jie puikiai gali įsilieti į Jūsų interjerą.

Domina medinės dalies restauravimas?