Kultūros paveldo restauravimas

Kultūros paveldas

Kultūros paveldas – svarbūs, pridėtinę vertę kuriantys šalies objektai.

Jų dėka išsaugoma valstybės istorinė, kultūrinė atmintis ir kartu perduodama ateinančioms kartoms. Dėl šios priežasties kultūros paveldo restauravimas – ne tik būdas prikelti istoriją ir sugrąžinti jau seniai pamirštą paveldo objekto veidą, tačiau ir ateities kūrimas.

„Rumšiškių baldai“ jau daug metų restauruoja kultūros paveldą, į rinką taip pat sėkmingai įsiliejo ir mūsų įmonė „Medžio dizainas“. Džiaugiamės saugodami šalies tautinį palikimą ir savo klientų tarpe turėdami iškilius klientus – bažnyčias, vienuolynus, pilis, dvarus, miestų senamiesčius.

Galime didžiuotis, savo darbais prisilietę ir prie vieno puikiausių brandžiojo baroko architektūros šedevrų Šiaurės rytų Europoje – Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblio, Lietuvos respublikos prezidentūros, Vilniaus universiteto, Lietuvos senamiečių, bažnyčių. Tokių klientų pasitikėjimas mus skatina tobulėti ir dar labiau gilinti žinias bei įgūdžius.

Restauruojame kultūros paveldo paminklus ir pastatų dalis: minkštus baldus, medinius baldus, langus, langines, vartus, duris ir kitus objektus. Profesionalūs specialistai įvertina paveldo būklę ir nustato tinkamiausias restauravimo technikas, ieško būdų kaip maksimaliai atkurti ir kuo ilgiau išsaugoti pradinę objekto išvaizdą.

Restauruodami NAUDOJAME TIK AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS MEDŽIAGAS.

Netinkamai parinktos medžiagos ar technikos gali paskatinti paveldo paminklo dėvėjimąsi ar irimą – todėl mūsų specialistai nuolatos kelia savo kvalifikaciją ir gilina technologines žinias.

Restauravimui „Medžio dizaino“ meistrai naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas ir kitas inovatyvias darbo priemones. Investuodami į paveldo restauravimą aktyviai prisidedame ne tik prie istorijos, tačiau ir aplinkos išsaugojimo. Paveldo atnaujinimas yra draugiškas aplinkai ir kartu ypač naudingas žiedinei ekonomikai. Kartu kuriame atsakingą vartojimą!

Domina kultūros paveldo restauravimas?