Paslaugos

Mūsų paslaugos

MB „Medžio dizainas“ savo klientams teikia įvairias senovinių, antikvarinių ir nekilnojamųjų kultūros paveldo objektų, baldų restauravimo paslaugas.

Kvalifikuotų meistrų dirbtuvėse Jūsų senoviniai baldai
atnaujinami su rūpesčiu, greitai ir sutartu laiku. Teikiame medinių baldų restauravimo, minkštų baldų restauravimo, baldų sutvirtinimo, baldų dažymo, lakavimo, sendinimo ir nekilnojamųjų kultūros paveldo objektų restauravimo darbų paslaugas.

Kvalifikuoti specialistai padeda suprasti, kam skirta viena ar kita paslauga, technologija, ko reikia, kad Jūsų baldas, nekilnojamojo paveldo objektas įgautų naują išvaizdą ar susigrąžintų senąją autentišką išvaizdą ar formą.

Dirbame operatyviai ir kokybiškai, iš karto pateikiame bendrą sąmatą:

  • Sulaukę kliento užklausos, nedelsiant ją įvertiname. Pateikiame parengtą pasiūlymą Jums.
  • Pasiūlyme apibrėžiami: numatyti darbai, atlikimo terminas, nustatoma viso projekto kaina.
  • Visas detales deriname pagal Jūsų pageidavimus. Pasirašę sutartį, pradedame darbus.
  • Teikiame transportavimo paslaugą visoje Lietuvoje.
  • Atėjus sutartam terminui – Jūsų baldas ar kitas objektas vėl susigrąžina savo unikalią išvaizdą ir atgimsta antram gyvenimui.

Ilgametė patirtis ir įgytas klientų pasitikėjimas padėjo puikiai pažinti rinką ir jos tendencijas.

Savo klientams visuomet rekomenduojame nepamiršti, jog baldai turėtų būti kruopščiai prižiūrimi – tiek sentimentų keliantis senas rašomasis stalas, pervilkta sofa ar visiškai nauja baldų salone įsigyta komoda. Baldus reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, cheminių medžiagų, spaudimo, smūgių, didelių temperatūrų pokyčių.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad nuolatos eksploatuojamas baldas dėvisi greičiau. Svarbu pasirinkti tinkamas priemones baldų ir jų apmušalų valymui bei baldus naudoti tik pagal jų paskirtį. Tai padės išlaikyti puikią atnaujinto baldo formą ir būklę bei leis dar ilgai džiaugtis kokybišku daiktu.

Medinės dalies restauravimas

Medžio dizainas • Nuo 2004

Minkštų baldų restauravimas

Medžio dizainas • Nuo 2004

Kultūros paveldo restauravimas

Medžio dizainas • Nuo 2004