Apie mus

istorija

MB „Medžio dizainas“ profesionalių restauratorių komanda skaičiuoja jau daugiau nei 15 metų patirtį.

Savo veiklą pradėjome Rumšiškėse, būdami vieno didžiausių Lietuvoje baldų antikvariato „Rumšiškių baldai“ dalimi ir siūlydami restauravimo paslaugas. Įkūrę dukterinę „Rumšiškių baldų“ įmonę „Medžio dizainas“ pradėjome teikti vien tik baldų atnaujinimo paslaugas. Šiandien mūsų veikla apima – senovinių medinių baldų ir jų paviršių restauravimą, minkštų baldų atnaujinimą, kultūros paveldo paminklų restauravimą. Taip pat teikiame ir baldų dažymo, lakavimo, sendinimo paslaugas. Džiaugiamės, įgiję ne tik fizinių klientų, bet ir didelių įmonių, viešųjų institucijų pasitikėjimą.

Intensyviai dirbame su klientais visoje Lietuvoje ir už jos ribų – Skandinavijoje, Šiaurės ir vakarų Europoje. Visi įmonės specialistai – patyrę ir kvalifikuoti profesionalai, gebantys išgirsti kliento poreikius ir puikiai suprantantys, kokie sprendimai tinkami antikvarinio baldo atnaujinimui. Todėl restauracijos darbai atliekami operatyviai ir kokybiškai, kiekvienam užsakymui skiriant ypatingą dėmesį. Naudoti baldai ypač greitai atnaujinami ir tampa jūsų namų ar įstaigos interjero dizaino elementu.

medžio dizainas • nuo 2004

Mūsų Misija

Siekiame, kad „Medžio dizaino“ renovuoti baldai būtų tvarūs, unikalūs ir vienetiniai. Tvarumas ir ekologiškumas – pagrindinės mūsų vertybės. Aktyviai prisidedame prie masinio vartojimo mažinimo ir skatiname neutralią žiedinę ekonomiką. Kuriame emocinę vertę ir sužadiname prisiminimus. Begalę neišdildomų gražių emocijų mūsų klientams suteikia restauruotas iš palėpės ištrauktas senovinis senelio rašomasis stalas, antikvarinė močiutės ar prosenelės indauja, vitrina, kavos staliukas ar minkštasuolis. Antram gyvenimui prikeldami medinius baldus, minkštus baldus, įvairius langus, duris ir kitus objektus – saugome gamtą. Be to, atnaujinti senoviniai baldai išsiskiria savo aukšta kokybe, nes dauguma jų buvo pagaminti iš natūralaus medžio masyvo, todėl yra ypač patvarūs net ir prabėgus daugybei dešimtmečių. Senoviniai baldai Rumšiškėse atgimsta iš naujo!

Komanda

Mūsų komandą sudaro kvalifikuoti ir žingeidūs meistrai, nuolatos gilinantys savo žinias seminaruose, stažuotėse ir kursuose bei bendradarbiaudami su kitomis įmonėmis. Įvairiapusis komandos aukštasis išsilavinimas tiek meno kūrinių restauravimo ir konservavimo tiek ir baldų gamybos inžinerijos srityse užtikrina tinkamai ir kokybiškai atliktą darbą. Mūsų gretose yra kultūros paveldo apsaugos specialistas, kas suteikia teisę vykdyti kultūros paveldo restauravimo darbus. Siekiant geriausių rezultatų, kiekvieną restauravimo proceso žingsnį atlieka toje srityje specializavęsis restauratorius.

Minkštųjų baldų ir auksavimo specialistė yra įgijusi patirties keliose restauravimo įmonėse. Ji pasirūpins, kad jūsų baldo minkštoji dalis būtų restauruota pagal senąsias technologijas. Įgyta patirtis auksavimo srityje leidžia atkurti įmantriausių rėmų trūkstamas dalis bei padengti juos aukso folijos lapeliais. Išnykę restauruojamojo daikto dailės elementai nėra kliūtis. Talentinga mūsų komandos dailininkė atkurs prarastas piešinio dalis.

Daugiau kaip dešimties metų patirtį skaičiuojantis lakavimo ir dažymo specialistas tinkamai parinks apsauginę dangą ir ją kokybiškai padengs restauruojamą objektą. Tai užtikrins ilgalaikį jūsų daikto tarnavimą. Esant poreikiui, galime pasiūlyti daug rankų darbo reikalaujančio paviršiaus dengimą šelaku. Patyrusi šios srities politūros specialistė gali padengti jūsų baldą lygiu bei blizgiu šelako sluoksniu, kuris jūsų baldui suteiks dar didesnę vertę.