Minkštų baldų restauravimas

MINKŠTA DALIS

Kuriant jaukią ir kartu modernią namų erdvę joje komponuojami įvairūs minkšti baldai.

Tai gali būti minkšti kampai, sofos, sofos-lovos, krėslai, pufai, kušetės ir kiti baldai. Dalis šių baldų gali būti ypač kokybiški ir ilgaamžiai, nepaisant to, gobelenas, oda, tekstilė, kuriais jie padengti – ilgainiui susidėvi ir praranda pradinę puikią išvaizdą. Siekdami tvaraus vartojimo klientus skatiname atnaujinti minkštus baldus – pervilkta kokybiška sofa atrodys kaip nauja ir išsiskirs savo grožiu ir ilgaamžiškumu.

Keičiame senovinių minkštų baldų poroloną, spyruokles ir audinį. Minkštų baldų aptraukimui renkamės tik naują ir aukščiausios kokybės gobeleną, audinius, užpildus ir kitas medžiagas. Bendradarbiaujame su patikimais audinių gamintojais, todėl galime įgyvendinti bene kiekvieną Jūsų užsakymą. Audinių spalvos ir raštai parenkami atsižvelgiant į pirminę baldo išvaizdą, siekiant, kad atnaujintas baldas visiškai nesiskirtų nuo originalaus. Taip pat audinių tekstūras ir spalviškumą prideriname prie kliento namų interjero: persikrausčius į naujus namus senam baldui suteikiama visiškai nauja unikali išvaizda, kuria bus galima džiaugtis ne vienerius metus.

SAVO KLIENTAMS SIŪLOME PLATŲ „RUMŠIŠKIŲ BALDŲ“ ASORTIMENTĄ BEI PRIIMAME INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS.

Profesionaliai parinktos medžiagos ir pritaikytos tinkamos atnaujinimo technikos baldui suteikia dar daugiau vertės ir ilgaamžiškumo. Mūsų atliekamas baldų pervilkimas savo kaina ir kokybe ypač konkurencingas rinkoje.

Mūsų partneriai „Rumšiškių baldai“ siųlo platų antikvarinių baldų asortimentą. Išsirinkus patinkantį baldą mūsų meistrai, pagal Jūsų individualų užsakymą, gali jiems suteikti visiškai naują išvaizdą . Tinkamai parinkus medienos atspalvį ar audinio raštą, jie puikiai gali įsilieti į Jūsų interjerą.

Domina minkštos dalies restauravimas?